Üçel Ofis

Profesyonel Baskı Sistemleri

Konica Minolta'nın ürün portföyü dijital görüntülemenin tüm alanlarını kapsayarak çok yönlü ürün serilerini içerir.

Konica Minolta yüksek hızlı Bizhub PRO ve Bizhub PRESS profesyonel baskılama sistemlerimiz renkli ve/veya s&b olarak verimlilik sağlarken KIP marka renkli ve s&b geniş format sistemlerimiz geniş format baskılamada düşünülebilir her gereksinime cevap veriyor.

Bizhub PRO S&B profesyonel baskılama sistemleri benzersiz dayanıklılıkla olağanüstü hız ve çok yönlülüğü ve tam güvenilirliği bir arada sunuyorlar - tam da dijital yüksek hacimli üretim için gereken biçimde.

Geniş Format Profesyonel Baskı Sistemleri

Geniş Format Profesyonel Baskı Sistemleri

KIP Geniş format baskı sistemlerimizin üstün performans sağlayan özellikleri ve uygun baskı maliyetleri reklamcılar, A0 fotokopisine ihtiyaç duyan işletmeler, büyük kopya merkezleri için mükemmel çözümdür.

Detay

Renkli Profesyonel Baskı Sistemleri

Renkli Profesyonel Baskı Sistemleri

Konica Minolta düşük ve yüksek tirajlı işler için mükemmel, Bizhub PRO ve Bizhub PRESS renkli dijital baskı sistemleri etkileyici hızın kombinasyonu ile dayanıklı tasarım ve gelişmiş hassasiyette baskı teknolojisi özelliklerini sizlere sunuyor.

Detay

Siyah&Beyaz Profesyonel Baskı Sistemleri

Siyah&Beyaz Profesyonel Baskı Sistemleri

bizhub PRO siyah&beyaz baskı sistemleri olağanüstü hız ve çok yönlülüğü benzersiz sağlamlık ve tam güvenilirlik ile bir araya getiriyor - tam olarakta profesyonel yüksek tirajlı dijital üretim için gereksinim duyulan özellikler.

Detay